تماس با آموزشکده مهارت و کارآفرینی : 33664172-031    فاکس : 33660209-031
۱۹:۰۲ سه شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۸
Language : FA |
خانه / سلف سرویس

سلف سرویس

خدمات سلف‌سرویس و بوفه‌های دانشجویی

–     سلف‌سرویس این مرکز یک وعده غذایی (ناهار) برای دانشجویان طبخ و با نرخ فعلی ۱۳,۰۰۰ ریال توزیع می‌نماید.

–      هزینه اقلامی مانند ماست، دسر، نان، نوشابه و… علاوه بر قیمت غذا، بر عهده دانشجویان می‌باشد که از طریق بوفه‌های دانشجویی بخش خصوصی توزیع می‌گردد.

–      امکان رزرو غذا به صورت اینترنتی و یا از طریق دستگاه های اتوماسیون تغذیه وجود دارد. دانشجویان محترم می توانند با ورود به سایت مرکز و از طریق لینک سامانه سلف اقدام به رزرو یا حذف غذا در موعد مقرر ‌نمایند. دانشجویان لازم است تا ساعت ۱۵ روز چهارشنبه هر هفته، غذای مورد نظر در هفته بعد خود را رزرو نمایند.

 شارژ کارت اتوماسیون تغذیه بر عهده خود دانشجو می‌باشد. شایان ذکر است به جز سیستم اتوماسیون تغذیه و رزرو اینترنتی غذا به هیچ‌وجه غذای روزانه بصورت نقدی یا ژتون در اختیار دانشجو قرار داده نمی‌شود.

–      ساعات توزیع غذا همه روزه از ساعت ۱۱:۳۰ لغایت ۱۳ می‌باشد و در ساعات قبل یا بعد از آن بوفه دانشجویی آماده خدمات رسانی به دانشجویان عزیز می‌باشد.

–     برنامه غذایی دانشگاه شامل چلوخورشت سبزی، چلوخورشت قیمه، چلومرغ، چلوکباب، استانبولی‌پلو و به تناسب فصل چلوخورشت بادمجان و چلوخورشت لوبیاسبز می‌باشد.

–      در کنار سلف دانشجویی رستوران آزاد زیتون و بوفه‌های دانشجویی وجود دارد که انواع غذا، خوراکی‌ها، ساندویچ، غذای آماده و غیره را با نرخ متعارف عرضه می‌نماید.

مراحل تهیه کارت تغذیه و رزرو غذا:

 ۱- چون کارت های دانشجویی جدید قابلیت ذخیره سازی و رزرو غذای دانشجویی را دارد کافی است با مراجعه دانشجو به مسئول سلف (آقای رحمتی) نسبت به فعال کردن کارت تغذیه خود اقدام نماید.

۲- مراجعه به لینک سامانه سلف در صفحه اصلی وب سایت و یا استفاده از لینک مستقیم به آدرس http://۱۷۸,۱۵۷.۵۴.۱۳۲/

۳- ورود به سامانه با

نام کاربری: شماره دانشجویی 

کلمه عبور: ۱

۴- تغییر کلمه عبور

۵- شارژ کارت به مبلغ مورد نظر و رزرو هفتگی غذا

هزینه صدور کارت المثنی ۶۰,۰۰۰ ریال می باشد.