تماس با آموزشکده مهارت و کارآفرینی : 33664172-031    فاکس : 33660209-031
۱۳:۵۵ چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
Language : FA |
خانه / اخبار دانشکده مهارت و کارآفرینی / محمدی خبر داد: برگزاری غرفه مد و لباس توسط دانشجویان سما خمینی شهر در نمایشگاه پل شهرستان اصفهان

محمدی خبر داد: برگزاری غرفه مد و لباس توسط دانشجویان سما خمینی شهر در نمایشگاه پل شهرستان اصفهان

سید محمد باقر محمدی رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر  در نشست هم اندیشی نمایشگاه مد و لباس و سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی  که به منظور هم افزایی پتانسیل ها  و با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اتحادیه صنف پوشاک اصفهان و کارگروه ساماندهی مد و لباس و همچنین بنیاد ملی مد و لباس ایرانی اسلامی که با تشکیل تیم کارشناسی و بررسی دغدغه ها و معظلات موجود در صنعت مد و پوشاک کشور اقدام به برگزاری نمایشگاه از تاریخ سوم لغایت ششم دیماه  سال جاری در پل شهرستان خواهد نمود. از  غرفه مد و لباس توسط دانشجویان رشته طراحی و دوخت دانشکده این مرکز در این نمایشگاه خبر داد.

محمدی افزود: دانشجویان در این غرفه اقدام به برگزاری نمایشگاه مد در دنیای یازیافت و همچنین مداکس ( هنر صنعت مد و لباس) خواهند نمود. و رشته طراحی و دوخت سما خمینی شهر با برگزاری نمایشگاه آثار دانشجویان و مسابقه مولاژ و طراحی و دوخت لباس فرم مدارس مرکز به مرحله ایجاد اشتغال و کارآفرینی رسیده است.

همچنین ببینید

حضور همکاران و دانش آموزان سمایی در مزار شهدای گمنام دانشگاه

صبح روز یکشنبه مورخ یوم الله ۱۲ بهمن ۱۳۹۹، همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت …